www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Rohová akrylátová vana REA SYDNEY 170 cm levá bílá

Tento unikátní produkt Rohová akrylátová vana REA SYDNEY 170 cm levá bílá od dodavatele s dobrým jménem REA jednoduše získáte na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní nakoupíte za 22 935 Kč.
EAN: 5902557387472
Rohová akrylátová vana REA SYDNEY 170 cm levá bílá
Ověřit dostupnost
Značka: REA
22 935

Vstupte do světa neomezené relaxace a moderní elegance s rohovou akrylátovou vanou REA SYDNEY v krásném odstínu bílé. Přinášíme vám nejenom vanu, ale přímo k vám domů přivádíme atmosféru klidu a luxusu. SYDNEY je symbolem dokonalosti ve vaší koupelně – nádherně tvarovaná, mimořádně funkční a přinášející do vašeho prostoru moderní design.

Tato rohová volně stojící vana není jen kusem vybavení, je to umělecké dílo, které promění váš každodenní rituál koupání v jedinečný zážitek. S jejím dokonale propracovaným tvarem a pohodlným dnem zaručuje nejen estetickou přitažlivost, ale také optimální pohodlí během každého koupání.

Vyrobena z odolného akrylu, odolává poškrábání a poškození, což zajišťuje dlouhou životnost a bezstarostné užívání. Nyní si můžete dopřát koupel s hřejivým dotekem luxusu a být obklopeni nadčasovou elegancí. Přestaňte jen snít o dokonalé koupelně a učiňte z ní skutečnost. V balení najdete také sifon a zátku typu klik-klak.

Specifikace produktu:

Volně stojící
Kvalitní materiál
Nadčasový design
Odolná proti poškrábání a poškození