www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

REA Závěsná WC mísa s prkénkem Carlos Slim bílý mramor

Kvalitní a žádaný produkt REA Závěsná WC mísa s prkénkem Carlos Slim bílý mramor od dodavatele s dlouholetou historií REA můžete koupit právě zde za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 4 941 Kč.
EAN: 5902557392544
REA Závěsná WC mísa s prkénkem Carlos Slim bílý mramor
Ověřit dostupnost
Značka: REA
4 941

Pokud toužíte po spojení elegance a prvotřídní kvality ve vaší koupelně, pak je tato závěsná WC mísa Carlos Slim právě pro vás. Je navržená v mramorovém stylu, který kombinuje harmonii černé a bílé barvy v lesklém provedení, díky čemuž je tato mísa po vizuální i funkční stránce hotovým skvostem!

Závěsná WC mísa je vyrobena z kvalitní sanitární keramiky, která jí zajišťuje trvanlivost a odolnost po dlouhá léta. Materiál je nejen naprosto krásným, ale také snadno udržovatelný, což vám umožní udržet koupelnu vždy v perfektním stavu.

S bezokruhovým splachováním, která tato WC mísa nabízí, si můžete být jisti, že bude každé spláchnutí důkladné a rychlé. To nejenže zlepší hygienu v celé místnosti, ale také šetří vodu. Součástí mísy je také duroplastové prkénko, které je vybaveno kvalitními panty, díky kterým má pomalé zavírání. To přidává míse na bezpečnosti a také snižuje nežádoucí hluk.

Detaily WC mísy Carlos Slim jsou naprosto ohromující. Oblý design, který dotváří mramorový vzhled, přidá vaší koupelně nádech luxusu a stylu. Tato mísa se tak stane středobodem pozornosti, který zaujme každ ého, kdo vaši koupelnu navštíví.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Elegantní design
Oblý tvar
Mramorový vzhled
Pomalé zavírání