Rabalux 4168

Stolní lampy se nejvíce používají ve studovně nebo v dětském pokoji při práci na počítači nebo při psaní domácích úkolů. Funkčnost a... více informací »
Rabalux 4168
Značka: Rabalux
348 Kč
DO OBCHODU
Stolní lampy se nejvíce používají ve studovně nebo v dětském pokoji při práci na počítači nebo při psaní domácích úkolů. Funkčnost a...

Stolní lampy se nejvíce používají ve studovně nebo v dětském pokoji při práci na počítači nebo při psaní domácích úkolů. Funkčnost a design se musí navzájem dobře doplňovat. Klasická stolní lampa Dylan v decentním bílém provedení bude nerušivým elementem a najde si své místo i ve vaší domácnosti.Vlastnosti:

kategorie produktu: vnitřní osvětlení, typ: stolní lampa, styl: standard
určeno pro: pracovnu, dětský pokoj
se spínačem
technologie LED: ne
se snímačem pohybu: ne
barva lampy: bílá
materiál lampy: kov
barva stínítka: bílá
materiál stínítka: kov
včetně zdroje světla: ne
specifikace svítidla: E27 1x max. 40 W
aplikované napětí: 230 V, 50 Hz Tento výjimečný kus máte možnost získat rovněž tu na našich stránkách v populární kategorii stolní lampy. Získejte parádní produkty z této sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další produkty od výrobce Rabalux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový kousek Rabalux 4168 od značky se zárukou kvality Rabalux máte možnost najít zde teď právě za outletovou cenu! Cenově vychází na 348 Kč.