Puzzle TREFL Baby Dopravní prostředky 4v1 3 4 5 a 6 dílků

Pořiďte svým nejmenším tuto sadu puzzlů se 3, 4, 5 a 6 dílky, ze kterých si budou moci sestavit policejní dodávku, hasičské auto, sanitku a... více informací »
Puzzle TREFL Baby Dopravní prostředky 4v1 3 4 5 a 6 dílků
Značka: Trefl
189 Kč
DO OBCHODU
Pořiďte svým nejmenším tuto sadu puzzlů se 3, 4, 5 a 6 dílky, ze kterých si budou moci sestavit policejní dodávku, hasičské auto, sanitku a...

Pořiďte svým nejmenším tuto sadu puzzlů se 3, 4, 5 a 6 dílky, ze kterých si budou moci sestavit policejní dodávku, hasičské auto, sanitku a popelářský vůz. Velké dílky s tloušťkou 4 mm jsou pro malé dětské ručičky snadno uchopitelné a první skládání rozvíjí manuální zručnost, koordinaci i prostorovou orientaci. Společnost Trefl je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský Trefl jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové aj.), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin. Výrobky firmy Trefl jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě. Kvalitní a velmi žádaný kus Puzzle TREFL Baby Dopravní prostředky 4v1 3 můžete získat také tady u nás zařazený v sekci puzzle! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Trefl. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Trefl vám nabízí kvalitní produkty. Však to vidíte sami.

Tento exkluzivní produkt Puzzle TREFL Baby Dopravní prostředky 4v1 3 4 5 a 6 dílků od značky s tradicí a dobrou pověstí Trefl máte možnost koupit na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Nyní získáte od 189 Kč.