Profod Ručník Classic tmavě šedá, 30 x 50 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí... více informací »
Profod Ručník Classic tmavě šedá
Značka: 4Home
79 Kč
DO OBCHODU
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou  komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.
Často hledaný produkt Profod Ručník Classic tmavě jde sehnat právě nyní tady na našich stránkách v kategorii ručníky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze!

Velmi žádaný kousek Profod Ručník Classic tmavě šedá, 30 x 50 cm od skvělého výrobce 4Home snadno můžete sehnat bezpečně online se slevou. Levně za cenu 79 Kč.