Povlečení z bavlny AmeliaHome Averi Stripes černo-bílé, velikost 160×200+70×80*2

Unikátní vzhled s pruhy vypadá naprosto skvěle a ozdobí váš postel a rádi se zde budete vracet. Na tomto povlečení oceníte především to, že je... více informací »
Povlečení z bavlny AmeliaHome Averi Stripes černo-bílé
Značka: AmeliaHome
725 Kč
DO OBCHODU
Unikátní vzhled s pruhy vypadá naprosto skvěle a ozdobí váš postel a rádi se zde budete vracet. Na tomto povlečení oceníte především to, že je...

Unikátní vzhled s pruhy vypadá naprosto skvěle a ozdobí váš postel a rádi se zde budete vracet. Na tomto povlečení oceníte především to, že je vyrobeno z bavlny, která je hřejí a má výbornou savost. Barvu si zachovává i po opakovaném vyprání. Bavlněné povlečení je příjemné na dotek a vytvoří velice útulné místo.

Materiál: 100% bavlna
Lze prát na 40 stupňů.
Před použitím vyperte. Povedený výrobek Povlečení z bavlny AmeliaHome Averi Stripes černo-bílé, velikost 160×200+70×80*2 lze získat přímo na našich stránkách v rubrice ložní povlečení! Pořiďte si další výrobky ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Oblíbený a kvalitní kus Povlečení z bavlny AmeliaHome Averi Stripes černo-bílé, velikost 160x200+70x80*2 od našeho známého výrobce AmeliaHome jednoduše získáte právě teď u nás za parádní cenu. Ve skvělé akci za 725 Kč.