www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Posuvný sprchový set MEXEN DQ75 chrom

Tento kvalitní a levný kus Posuvný sprchový set MEXEN DQ75 chrom od této skvělé značky MEXEN jednoduše můžete sehnat zde za super cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 195 Kč.
EAN: 5907709139121
Posuvný sprchový set MEXEN DQ75 chrom
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
1 195

Perfektní elegance přichází do vaší koupelny s posuvným sprchovým setem MEXEN v chromu. Tento designový klenot spojuje styl a funkci do dokonalého symbiózy. Sprchová tyč z nerezové oceli se stane výrazným prvkem vaší koupelny. Díky nastavitelným montážním stěnovým držákům si můžete být jisti, že vše bude dokonale sedět.

K setu patří sprchová hadice o délce 150 cm, vyrobená z hladkého materiálu, který usnadňuje udržování čistoty. S otočnými mosaznými hroty zabraňuje překroucení hadice. Díky standardnímu připojení G 1/2″ je instalace hračkou. Třešničkou na dortu je plastová ruční sprcha se třemi funkcemi. Její kulatý tvar a optimální rozměry dodají vaší koupelně šmrnc. Nechybí ani praktická mýdlenka. MEXEN je synonymem pro kvalitu a moderní design v oblasti koupelnových armatur. Podívejte se i na další jejich produkty a slaďte vaši koupelnu.

Specifikace produktu:

Elegance v každém detailu
Flexibilita a přizpůsobení
Důmyslná sprchová hadice

Sada obsahuje:

Ruční hlavice
Sprchová hadice
Sprchový sloup
Miska na mýdlo

Rozměry:

Šířka lišty: 2,2 cm
Výška držáku: 80 cm
Vzdálenost od stěny: 16 cm
Délka sprchové hadice: 150 cm
Výška hlavice: 23 cm
Průměr hlavice: 10,2 cm