PORT Designs batoh na notebook HOUSTON 15,6″, černá

Tento elegantní batoh vám skvěle poslouží pro přepravu a ochranu vašeho notebooku (15,6") a tabletu (10,1"). Nabízí kvalitně polstrovanou kapsu... více informací »
PORT Designs batoh na notebook HOUSTON 15
Značka: 4Home
899 Kč
DO OBCHODU
Tento elegantní batoh vám skvěle poslouží pro přepravu a ochranu vašeho notebooku (15,6") a tabletu (10,1"). Nabízí kvalitně polstrovanou kapsu...

Tento elegantní batoh vám skvěle poslouží pro přepravu a ochranu vašeho notebooku (15,6″) a tabletu (10,1″). Nabízí kvalitně polstrovanou kapsu pro notebook a přední kapsu s organizérem určenou pro uložení příslušenství. Je zde i speciální kapsa, která je určena pro bezpečné uložení tabletu nebo elektronické čtečky knih. Pro pohodlné nošení batohu jsou ramenní popruhy a záda zesílena. Lepší ochrana vašeho notebooku či tabletu je dosažena díky robustní spodní části a vnitřnímu polstrování. Výrobce myslel hlavně na funkčnost, takže batoh obsahuje i boční síťované kapsy na zip, které jsou ideální pro láhev s vodou nebo deštník. Vnitřní rozměry batohu jsou 33 x 41 x 8 cm.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek PORT Designs batoh na notebook HOUSTON 15,6", černá od našeho známého výrobce 4Home pohodlně seženete na našich stránkách nyní za outletovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 899 Kč.