www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Podomítkový sprchový set s instalačním boxem Rea Lungo chrom – vanová baterie, dešťová a ruční sprcha

Tento designový výrobek Podomítkový sprchový set s instalačním boxem Rea Lungo chrom - vanová baterie, dešťová a ruční sprcha od našeho výrobce REA lze nakoupit tady nyní za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 5 443 Kč.
EAN: 5902557377770
Podomítkový sprchový set s instalačním boxem Rea Lungo chrom - vanová baterie
Ověřit dostupnost
Značka: REA
5 443

Podomítková sada Rea Lungo zahrnuje podomítkovou baterii s instalačním boxem, dešťovou sprchu, ruční sprchu a sprchovou hadici. Svou všestranností a úžasnou estetikou vhodnou volbou pro majitele všech typů koupelen. Módní tvar jednotlivých prvků je pokryt čtyřnásobným laserovým povlakem smaltu té nejvyšší kvality. Díky této technice je baterie chráněna proti korozi, matování i změně barvy.

Nadčasovost, jednoduchost a odolnost, to jsou hlavní přednosti vanové baterie, která bude velmi poutavým prvkem každé vaší návštěvy. Baterie se vyznačuje, díky nerezové konstrukci, vysokou odolností proti poškození a zároveň i dlouhou životností. Na spínači si můžete zvolit váš preferovaný typ sprchování i jeho teplotu. Pozoruhodným detailem je také celkový originální design, který bude doplňkem každého elegantního dekoru.

Dešťovou sprchu ocení všichni milovníci dlouhých relaxačních koupelí. I přesto, že disponuje pouze jednou základní funkcí, vám může snadno dokázat, že lze z vaší rutinní večerní záležitosti vykouzlit nezapomenutelný zážitek!

V neposlední řadě stojí za zmínku ruční sprcha, kterou si oblíbí příznivci rychlé sprchy po náročném tréninku ve fitness centru, či posilovně. Její komfortní používání vám zajistí systém Anti-Calc, který zabraňuje vzniku vodního kamene. Velkou výhodou je ergonomický tvar, který vám zajistí její snadnou manipulaci.

Sprchová hadice nechá po sobě kapky vody sklouznout jako by byly jemný vítr. Otočné konce zabrání jejímu poškození, zatímco kvalitní provedení a materiál zajistí dlouholetou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky její délce se bude hodit jak do sprchového koutu, tak i k jakékoliv vanové sestavě.

Specifikace produktu:

Moderní design
Systém trysek Anti-Calc
Sestava pro bezstarostné relaxování i rychlé koupele

Informace k jednotlivým dílům:

Podomítková baterie:

Délka kohoutku: 16 cm
Výška: 11 cm

Dešťová sprcha:

Průměr: 25 cm
1 základní funkce

Ruční sprcha:

Výška: 21 cm
Šířka: 2,4 cm
1 základní funkce
Připojení: 1/2 palce

Sprchová hadice:

Délka: 150 cm