Pikniková deka 130 x 150 cm, růžová

Tato skládací pikniková deka je vhodná jak do parku, tak k vodě. Po složení je přenosná jako taška. Fleecovou deku může díky nízké hmotnosti... více informací »
Pikniková deka 130 x 150 cm
Značka: 4Home
269 Kč
DO OBCHODU
Tato skládací pikniková deka je vhodná jak do parku, tak k vodě. Po složení je přenosná jako taška. Fleecovou deku může díky nízké hmotnosti...

Tato skládací pikniková deka je vhodná jak do parku, tak k vodě. Po složení je přenosná jako taška. Fleecovou deku může díky nízké hmotnosti přenášet každý. Po rozložení je velmi prostorná, takže na ní může odpočívat více lidí najednou. Spodní strana je voděodolná, takže je možné ji rozložit i na vlhkých podkladech. Vrchní strana: polyester, spodní strana: polyethylen.Ve slevě tento kousek Pikniková deka 130 x můžete nakoupit přímo tu na stránkách v populární kategorii cestovní doplňky a organizéry. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této sekce za internetové ceny.

Žádaný výrobek Pikniková deka 130 x 150 cm, růžová od značky se skvělou pověstí 4Home snadno pořídíte momentálně v naši nabídce napořád výhodně! Právě nyní za 269 Kč.