Papírové kuchyňské utěrky červené 2-vrstvé, 1 role

Buďme upřímní, kuchyňské ubrousky v bílé barvě jsou již okoukané. Rozjasněte si svou kuchyni barevným způsobem.Utěrky mohou být používány... více informací »
Papírové kuchyňské utěrky červené 2-vrstvé
Značka: 4Home
139 Kč
DO OBCHODU
Buďme upřímní, kuchyňské ubrousky v bílé barvě jsou již okoukané. Rozjasněte si svou kuchyni barevným způsobem.Utěrky mohou být používány...

Buďme upřímní, kuchyňské ubrousky v bílé barvě jsou již okoukané. Rozjasněte si svou kuchyni barevným způsobem.Utěrky mohou být používány bezpečně k zamýšlenému účelu a mohou se tak dostat do přímého kontaktu s potravinami a také s lidskou kůží a sliznicemi. Není vhodné, pokud jsou mokré, pro styk s textilem. Kuchyňské ubrousky jsou vyrobeny ze 100% čisté a přírodní celulózy. Tyto prémiové papírové utěrky přichází jednotlivě zabalené v rozměrech role 27,9 x 24 cm a průměru role cca 16 cm. Návin je 120 listů na roli, což odpovídá 28,8 metrů a nabízí více listů než role obyčejné velikosti, díky čemuž nebudete měnit roli tak často a přidáváte stylovou přidanou sílu a měkkost. Papírové utěrky, které jsou více savé, jsou silné a připraveny zvládnout jakýkoli nepořádek. Sada obsahuje 2 role.Tento kvalitní a žádaný produkt Papírové kuchyňské utěrky červené 2-vrstvé, 1 role máte možnost koupit lehce na stránkách ve známé kategorii hygiena a dezinfekce. Nyní můžete koupit parádní výrobky z této známé rubriky jednoduše online! To ale ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel 4Home pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento oblíbený produkt Papírové kuchyňské utěrky červené 2-vrstvé, 1 role od kvalitní společnosti 4Home seženete momentálně v naši nabídce ve slevě. Teď za akční cenu 139 Kč.