Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost o160x500

Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte... více informací »
Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý
Značka: DecoKing
2 145 Kč
DO OBCHODU
Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte...

Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte Vaše stolování k dokonalosti.

Materiál:
50% bavlna
50% polyester

Specifikace produktu
Barva: stříbrno-modrá
Tvar: oválný
Kolekce: PURE
Výrobce: DecoKing

Podívejte se i na další produkty ze série DecoKing PURE.

Doporučení:
Prát při teplotě do 40°C
Nebělit
Nesušit v sušičce
Žehlit při teplotě do 110°CTento unikátní kousek Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost o160x500 seženete rovněž na našich stránkách zařazený v sekci ubrusy! Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce DecoKing vám může poskytnout vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další kvalitní kousky od značky DecoKing. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost o160x500 od společnosti s předním postavením na trhu DecoKing je k sehnání aktuálně na webu skutečně levně. Aktuálně za 2 145 Kč.