Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost o160x400

Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte... více informací »
Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý
Značka: DecoKing
1 775 Kč
DO OBCHODU
Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte...

Oválný ubrus DecoKing PURE je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Disponuje gramáží 160g/m2 . Díky hladkému materiálu bez vzorů snadno doladíte Vaše stolování k dokonalosti.

Materiál:
50% bavlna
50% polyester

Specifikace produktu
Barva: stříbrno-modrá
Tvar: oválný
Kolekce: PURE
Výrobce: DecoKing

Podívejte se i na další produkty ze série DecoKing PURE.

Doporučení:
Prát při teplotě do 40°C
Nebělit
Nesušit v sušičce
Žehlit při teplotě do 110°C Tento velmi oblíbený produkt Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost máte možnost dostat nyní tady na stránkách umístěný v sekci ubrusy! Připravili jsme oblíbené výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele DecoKing. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce DecoKing dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Tento skvělý produkt Oválný ubrus DecoKing PURE stříbrno-modrý, velikost o160x400 od dodavatele s dobrým jménem DecoKing můžete získat zrovna ve výhodné akci! Levně za 1 775 Kč.