Orion Protiskluzová podložka do sprchy, 52 x 52 cm

Tato podložka vám usnadní pohyb při sprchování, neuklouznete na mokrém povrchu a nebude vás studit do noh. Přilne se pomocí přísavek. Snadno se... více informací »
Orion Protiskluzová podložka do sprchy
Značka: Orion
159 Kč
DO OBCHODU
Tato podložka vám usnadní pohyb při sprchování, neuklouznete na mokrém povrchu a nebude vás studit do noh. Přilne se pomocí přísavek. Snadno se...

Tato podložka vám usnadní pohyb při sprchování, neuklouznete na mokrém povrchu a nebude vás studit do noh. Přilne se pomocí přísavek. Snadno se udržuje.
Vysoce kvalitní kousek Orion Protiskluzová podložka do sprchy, 52 x 52 cm pořídíte prostě tady u nás v sekci koupelna. Mrkněte na ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Významný dodavatel Orion vám může poskytnout top produkty. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Orion Protiskluzová podložka do sprchy, 52 x 52 cm od výrobce se zárukou kvality Orion jde pořídit tady teď právě za super peníze. Výhodně za 159 Kč.