Orion Hrnek porc. Vlnka 0,48 l

Nápoj chutná vždycky o něco lépe, když je servírován v krásném porcelánovém hrnku. Tento bílý hrneček s uchem z kolekce VLNKA o objemu 0,48 l... více informací »
Orion Hrnek porc. Vlnka 0
Značka: Orion
89 Kč
DO OBCHODU
Nápoj chutná vždycky o něco lépe, když je servírován v krásném porcelánovém hrnku. Tento bílý hrneček s uchem z kolekce VLNKA o objemu 0,48 l...

Nápoj chutná vždycky o něco lépe, když je servírován v krásném porcelánovém hrnku. Tento bílý hrneček s uchem z kolekce VLNKA o objemu 0,48 l vám s tím pomůže. Bude dobrým společníkem u ranní kávy, odpoledního čaje nebo při servírování nápojů pro hosty. Jemný vroubkovaný vzor a jednoduchý design vynikne v klasické i moderní kuchyni.  Tento exkluzivní produkt Orion Hrnek porc. Vlnka 0,48 l můžete najít ještě tady u nás ve známé sekci hrnky a šálky. Nyní si můžete pořídit další produkty ve zmiňované sekci za super ceny! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více kousků od výrobce Orion. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Orion pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky.

Tento levný produkt Orion Hrnek porc. Vlnka 0,48 l od výrobce s dobrým jménem Orion máte možnost dostat zrovna dnes v akci. Za bezkonkureční cenu 89 Kč.