Orion Dóza nerezová UH nakládací velká 4l

Dóza na marinování a nakládání vám pomůže připravit utopence, hermelín, nakládané zelí, ale i maso na grilování. Díky pružinovému víčku... více informací »
Orion Dóza nerezová UH nakládací velká 4l
Značka: Orion
399 Kč
DO OBCHODU
Dóza na marinování a nakládání vám pomůže připravit utopence, hermelín, nakládané zelí, ale i maso na grilování. Díky pružinovému víčku...

Dóza na marinování a nakládání vám pomůže připravit utopence, hermelín, nakládané zelí, ale i maso na grilování. Díky pružinovému víčku pevně stlačíte nakládané potraviny. Snížíte tak spotřebu oleje, marinády i láku. Chutě masa, zeleniny, koření jimi lépe prostoupí. Omezíte přístup vzduchu k potravinám a zajistíte jim tak delší trvanlivost. Víčko je opatřené 4 klipy, které pevně nádobu uzavřou, takže vám skvěle poslouží i k převážení.Zajímavý kousek je k dostání taky tu na našem webu zařazený v rubrice kuchyňské nože! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci v bezva akci. Oblíbená značka Orion pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment Podívejte se sami!

Ve slevě produkt Orion Dóza nerezová UH nakládací velká 4l od společnosti s předním postavením na trhu Orion snadno můžete pořídit teď za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 399 Kč.