Nákupní taška na kolečkách Madrid, šedá

Kvalitní nákupní taška na kolečkách Madrid je vyrobena z polyesteru. Je opatřená celkem šesti plastovými kolečky o průměru 14 cm, která... více informací »
Nákupní taška na kolečkách Madrid
Značka: 4Home
799 Kč
DO OBCHODU
Kvalitní nákupní taška na kolečkách Madrid je vyrobena z polyesteru. Je opatřená celkem šesti plastovými kolečky o průměru 14 cm, která...

Kvalitní nákupní taška na kolečkách Madrid je vyrobena z polyesteru. Je opatřená celkem šesti plastovými kolečky o průměru 14 cm, která maximálně usnadňují manipulaci do schodů. Celou tašku je možné jednoduše odejmout z ocelové konstrukce. Uzavírání je řešeno stahovácí šňůrkou a kromě objemné hlavní kapsy má taška i menší kapsičku na zip na zadní straně. Taška obsahuje desku pro zpevnění dna, kterou je možné vyjmout. Tašku je možné čistit jemným hadříkem nebo houbičkou a teplou mýdlovou vodou.Zajímavý kousek Nákupní taška na kolečkách najdete lehce tady na stránkách umístěný v sekci nákupní tašky a košíky. Připravili jsme ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce 4Home prodává špičkový sortiment Nakupujte výhoděn u nás! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Nákupní taška na kolečkách Madrid, šedá od přední značky 4Home snadno můžete získat zde nyní trvale výhodně! Na našich stránkách za 799 Kč.