MULTISTORE Jezdítko Mercedes červené

JEZDÍTKO MERCEDES Bezpečná, stabilní a odolná konstrukce Rukojeť pro kontrolu Multimediální volant Úložný prostor pod... více informací »
MULTISTORE Jezdítko Mercedes červené
Značka: MULTISTORE
2 295 Kč
DO OBCHODU
JEZDÍTKO MERCEDES Bezpečná, stabilní a odolná konstrukce Rukojeť pro kontrolu Multimediální volant Úložný prostor pod...

JEZDÍTKO MERCEDES

Bezpečná, stabilní a odolná konstrukce
Rukojeť pro kontrolu
Multimediální volant
Úložný prostor pod sedadlem
Anti-sklápěcí prvek

NASTAVENÍ VELIKOSTI
Díky speciální struktuře lze naši hračku přizpůsobit věku dítěte. Tři varianty umožní, malým i starším samostatnějším dětem, bavit se.

Všechny prvky lze libovolně připevnit v závislosti na věku dítěte. Díky této funkci hračka „roste s dítětem“.

INTERAKTIVNÍ VOLANT
Volant je vybaven třemi tlačítky, která jsou zodpovědná za zvuk klaksonu a aktivaci různých melodií spolu s blikajícími světly.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM
Díky speciální „nožce“, která je namontována na zadní straně jezdítka, je dítě zcela v bezpečí. Blokuje převrácení vozidla a v nebezpečné situaci blokáda spočívá na zemi a stabilizuje jedoucí vozidlo.

SPECIFIKACE

Věk dítěte: 3+
Celková hmotnost: 3 kg
Přípustné zatížení: 25 kg
Barva jízdy: červená
Tento skvělý výrobek MULTISTORE Jezdítko Mercedes červené je k dostání teď tu zařazený v kategorii odrážedla. Prozkoumejte ostatní produkty z této populární rubriky v bezva akci.

Výjimečný kus MULTISTORE Jezdítko Mercedes červené od výrobce se skvělou pověstí MULTISTORE naleznete právě nyní za super peníze. Stojí teď u nás 2 295 Kč.