Multifunkční nůžky Vitility VIT-70210340

Multifunkční nůžky jsou díky silným nožům vhodné pro více účelů. Nůžky lze použít pro stříhání papíru, plastu, krájení kuřecího... více informací »
Multifunkční nůžky Vitility VIT-70210340
Značka: Vitility
279 Kč
DO OBCHODU
Multifunkční nůžky jsou díky silným nožům vhodné pro více účelů. Nůžky lze použít pro stříhání papíru, plastu, krájení kuřecího...

Multifunkční nůžky jsou díky silným nožům vhodné pro více účelů. Nůžky lze použít pro stříhání papíru, plastu, krájení kuřecího masa, žeber i pro louskání ořechů. Po rozložení na dva nože je využijete také pro loupání slupek nebo krájení zeleniny. Čepele lze také použít samostatně jako otvírák na láhve a šroubovák. Nůžky jsou dodávány v robustním držáku pro usnadnění jejich skladování.
Velmi oblíbený kus Multifunkční nůžky Vitility VIT-70210340 lze koupit již dnes tady na našem webu umístěný v rubrice kuchyňské nože! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Diskontní kousek Multifunkční nůžky Vitility VIT-70210340 od přední značky Vitility jednoduše získáte zde nyní pořád výhodně. Ceny od 279 Kč.