www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Mondex Podložka na stůl z mořské trávy Bali II 38 cm černá/bílá

Zajímavý výrobek Mondex Podložka na stůl z mořské trávy Bali II 38 cm černá/bílá od výrobce se zárukou kvality Mondex lze nakoupit na našich stránkách teď právě v bezva akci. Nyní zakoupíte za 175 Kč.
EAN: 5902643379152
Mondex Podložka na stůl z mořské trávy Bali II 38 cm černá/bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Mondex
175

Dekorativní podložka na stůl Bali je dokonalým doplňkem pro váš stůl, který vás okouzlí především svým exotickým přírodním vzhledem, avšak v jeho černobílé podobě. Tato podložka je tak nejen praktickou ochranou vašeho stolu, ale také designovým prvkem, který zvedne atmosféru v každém interiéru.

Podložka je vyrobena z kvalitního materiálu, díky kterému do vaší jídelny přinese tropický dotek. S jejím jednoduchým, ale zato velmi elegantním provedením se tak snadno začlení do různých typů interiérů.

Podložku lze využít mnoha způsoby od každodenních jídel, přes rodinné oslavy až po pouhé posezení s přáteli. Podložka však není pouze esteticky přitažlivá, ale také velmi funkční. Je navržena tak, aby chránila váš stůl před nechtěným poškrábáním, teplotními změnami či skvrnami. Svými rozměry je navíc ideální volbou pro různé velikosti stolů, díky čemuž si ji budete moci vychutnat, jak na konferenčním stolku, tak na velkém jídelním stole.

Specifikace produktu:

Přírodní provedení
Novodobý design
Kvalitní zpracování