Modom Zdravotní klín na sezení, 37 x 37 cm BX 37

Pokud máte sedavé zaměstnání nebo trpíte na bolesti zad, bude tento podsedák pro vás to pravé. Zkosený tvar podporuje vzpřímenou polohu, tím... více informací »
Modom Zdravotní klín na sezení
Značka: 4Home
429 Kč
DO OBCHODU
Pokud máte sedavé zaměstnání nebo trpíte na bolesti zad, bude tento podsedák pro vás to pravé. Zkosený tvar podporuje vzpřímenou polohu, tím...

Pokud máte sedavé zaměstnání nebo trpíte na bolesti zad, bude tento podsedák pro vás to pravé. Zkosený tvar podporuje vzpřímenou polohu, tím uvolňuje páteř, poskytne úlevu a uvolnění svalům zad a nohou. Pravidelné používání snižuje bolesti páteře, posiluje zádové svalstvo a zabrání nezdravému hrbení. Je vhodný také na cestování. Povlak lze jednoduše díky zipu sundat a vyprat. Výplň je z tuhé PUR pěny.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Modom Zdravotní klín na sezení, 37 x 37 cm BX 37 lze nakoupit bezstarostně u nás v populární rubrice kompenzační pomůcky. Podívejte se na nové produkty z této populární kategorie jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce 4Home vám může nabídnout top zboží.

Velmi žádaný produkt Modom Zdravotní klín na sezení, 37 x 37 cm BX 37 od oblíbené značky se zárukou kvality 4Home můžete dostat právě dnes extra výhodně. Výhodně teď u nás za 429 Kč.