MODERNHOME Posilovací lavice Goodhome černo-červená

Pokud toužíte po své osobní domácí posilovně, rak vám skvěle poslouží tato lavice. Funkce lavice byly projektovány s myšlenkou na trénink, který... více informací »
MODERNHOME Posilovací lavice Goodhome černo-červená
Značka: MODERNHOME
3 505 Kč
DO OBCHODU
Pokud toužíte po své osobní domácí posilovně, rak vám skvěle poslouží tato lavice. Funkce lavice byly projektovány s myšlenkou na trénink, který...

Pokud toužíte po své osobní domácí posilovně, rak vám skvěle poslouží tato lavice. Funkce lavice byly projektovány s myšlenkou na trénink, který má rozvíjet všechny svalové partie. Lavice je vyrobena s 3-stupňovým nastavením úhlu opěradla. Lavice je vhodná třeba pro cvičení hrudních svalů, jelikož dokonale rozvíjí jak tvar, sílu, tak i vytrvalost. Díky spodní části se správně postaráte o správný vývoj svalů u nohou.

Maximální nosnost: 170 kg

Rozměry části:
Vzdálenost mezi rukojetí a zemí: 115 cm (max.)
Zátěžové šrouby: 65 cm
Délka 19 cm,
Tloušťka 2,5 cm

Přípustné zatížení na stojanech činky: 80 KG
Přípustné zatížení bicepsu a nohou: 60 KG

Celková délka: 160 cm
Celková šířka: 121 cm
Celková výška: 124 cm
Výška sedáku nad zemí: 52 cm
Délka zad: 77 cm
Šířka opěradla: 30 cm
Délka sedáku: 32 cm
Šířka sedáku: 28 cm
Zajímavý produkt najdete aktuálně tu na našem webu v oblíbené rubrice fitness! Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za příznivou cenu. Dodavatel MODERNHOME svým zákazníkům nabízí skvělé zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt MODERNHOME Posilovací lavice Goodhome černo-červená od známého výrobce MODERNHOME máte možnost najít právě teď za akční cenu! Nabídka již od 3 505 Kč.