MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy modrá

VŠE, CO HLEDÁTE Maximální zatížení - 150 kg Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám Velká plocha na ležení (180 x 150 cm) 2 odolná... více informací »
MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy modrá
Značka: MODERNHOME
3 195 Kč
DO OBCHODU
VŠE, CO HLEDÁTE Maximální zatížení - 150 kg Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám Velká plocha na ležení (180 x 150 cm) 2 odolná...

VŠE, CO HLEDÁTE
Maximální zatížení – 150 kg
Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám
Velká plocha na ležení (180 x 150 cm)
2 odolná lana pro zavěšení houpací sítě
Součástí balení je taška na uložení houpací sítě
Speciálně pletené, odolné spojovací prvky
Ideální pro domácí zahradu
Rychlá a snadná montáž.
Produkt značky ModernHome

Podívejte se i na další výrobky ze série Gwy.

ČAS NA ODPOČINEK
Není nic příjemnějšího než relaxovat na čerstvém vzduchu obklopeném přírodou. Pokud chcete ve své zahradě vytvořit jedinečnou relaxační zónu, nezapomeňte na pohodlnou houpací síť, která vám umožní odpočívat. Díky pohodlné poloze a možnosti houpání je houpací síť vaším oblíbeným místem k odpočinku.

DOBŘE NAVRŽENO
Potah je vyroben z bavlny (350 g / m2), která dokonale padne na tělo, je prodyšná a odolná vůči povětrnostním podmínkám. Speciálně opletená, odolná lana tvoří na obou koncích houpací sítě „ucho“, kterým by měla být provlečena upevňovací lana obsažená v sadě.

FUNKČNÍ TAŠKA
Spolu s houpací sítí obdržíte tašku, která pojme houpací síť a upevňovací lana. Díky tomu jej můžete vzít s sebou na prázdninové dobrodružství nebo kempování.

SPECIFIKACE:
Materiál: bavlna 350g / m2
Nosnost: 150 kg
Velikost houpací sítě: 224×150 cm
Rozměry ležící plochy: 185 x 150 cm
Délka vázacích lan: 2 m
Výrobce: ModernHomeTento designový produkt je k dispozici právě tady a teď na našem webu zařazený v sekci houpací sítě. Nyní můžete najít unikátní produkty ve zmiňované sekci v bezva akci. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od značky MODERNHOME. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy modrá značky MODERNHOME jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 195 Kč.