MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy červená

VŠE, CO HLEDÁTE Maximální zatížení - 150 kg Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám Velká plocha na ležení (180 x 150 cm) 2 odolná... více informací »
MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy červená
Značka: MODERNHOME
295 Kč
DO OBCHODU
VŠE, CO HLEDÁTE Maximální zatížení - 150 kg Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám Velká plocha na ležení (180 x 150 cm) 2 odolná...

VŠE, CO HLEDÁTE
Maximální zatížení – 150 kg
Materiál je odolný vůči povětrnostním podmínkám
Velká plocha na ležení (180 x 150 cm)
2 odolná lana pro zavěšení houpací sítě
Součástí balení je taška na uložení houpací sítě
Speciálně pletené, odolné spojovací prvky
Ideální pro domácí zahradu
Rychlá a snadná montáž.
Produkt značky ModernHome

Podívejte se i na další výrobky ze série Gwy.

ČAS NA ODPOČINEK
Není nic příjemnějšího než relaxovat na čerstvém vzduchu obklopeném přírodou. Pokud chcete ve své zahradě vytvořit jedinečnou relaxační zónu, nezapomeňte na pohodlnou houpací síť, která vám umožní odpočívat. Díky pohodlné poloze a možnosti houpání je houpací síť vaším oblíbeným místem k odpočinku.

DOBŘE NAVRŽENO
Potah je vyroben z bavlny (350 g / m2), která dokonale padne na tělo, je prodyšná a odolná vůči povětrnostním podmínkám. Speciálně opletená, odolná lana tvoří na obou koncích houpací sítě „ucho“, kterým by měla být provlečena upevňovací lana obsažená v sadě.

FUNKČNÍ TAŠKA
Spolu s houpací sítí obdržíte tašku, která pojme houpací síť a upevňovací lana. Díky tomu jej můžete vzít s sebou na prázdninové dobrodružství nebo kempování.

SPECIFIKACE:
Materiál: bavlna 350g / m2
Nosnost: 150 kg
Velikost houpací sítě: 224×150 cm
Rozměry ležící plochy: 185 x 150 cm
Délka vázacích lan: 2 m
Kód výrobce: GW-906 RED
Výrobce: ModernHome Kvalitní produkt MODERNHOME Houpací síť pro dvě jde získat právě teď tady na našem webu zařazený v sekci houpací sítě. Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Velmi prodávaný produkt MODERNHOME Houpací síť pro dvě osoby Gwy červená od známé kvalitní značky MODERNHOME pořídíte aktuálně na webu pořád výhodně. Cena již od 295 Kč.