MODERNHOME Houpací lehátko na zahradu Ruby

HOUPACÍ LEHÁTKO NA ZAHRADU Silný, stabilní rám Možnost houpání i ležení Pohodlné područky Dokonale profilované sedadlo Ideální pro... více informací »
MODERNHOME Houpací lehátko na zahradu Ruby
Značka: MODERNHOME
5 845 Kč
DO OBCHODU
HOUPACÍ LEHÁTKO NA ZAHRADU Silný, stabilní rám Možnost houpání i ležení Pohodlné područky Dokonale profilované sedadlo Ideální pro...

HOUPACÍ LEHÁTKO NA ZAHRADU

Silný, stabilní rám
Možnost houpání i ležení
Pohodlné područky
Dokonale profilované sedadlo
Ideální pro domácí zahradu a terasu
Měkká matrace s opěrkou hlavy
Nepromokavý materiál
Odolný vůči povětrnostním podmínkám
Maximální nosnost až 150 kg

Na lehátku Ruby se budete cítit luxusně a pohodlně v kombinaci s relaxací na čerstvém vzduchu. Zahradní lehátko je modernizací tradičního lehátka. Kombinuje moderní design a velké pohodlí. Houpačka bude skvělým doplňkem každé zahrady nebo terasy. Lehké houpání při ležení na slunci nás přiměje trávit na něm dlouhé hodiny.

NAVRŽENO PRO VÁS
Lehátko vděčí za svou stabilitu a bezpečnost správně profilovanému rámu, který umožňuje houpat se na lehátku. Velký nastavitelný slunečním zajistí příjemný stín během horkých dnů a lehké houpání ještě zpříjemní čas strávený venku. Nepromokavý, měkký potah s opěrkou hlavy zaručuje pohodlný odpočinek. Čtení knihy, opalování nebo prostě odpočinek venku už nikdy nebude jako dřív.

POHODLÍ V ZAHRADĚ
Slunečník chrání před sluncem a UV paprsky, můžete jej libovolně nastavit a změnit jeho úhel sklonu.
Rám ve spodní části má měkký kryt, který chrání povrch před poškrábáním nebo poškozením.

ROZMĚRY

Délka: 170 cm
Šířka: 82 cm
Výška: 185 cm

SPECIFIKACE

Maximální nosnost: 150 kg
Možnost houpání a ležení
Materiál: voděodolný polyester
Šedá barva
Rám: Ocel s práškovým nástřikem
Hmotnost: 25 kg Oblíbený a kvalitní výrobek MODERNHOME Houpací lehátko na lze získat jednoduše tady na stránkách v populární kategorii závěsná křesla! Nyní si můžete koupit unikátní zboží ve zmiňované sekci za super cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele MODERNHOME. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce MODERNHOME dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment.

Vysoce kvalitní produkt MODERNHOME Houpací lehátko na zahradu Ruby od oblíbené značky MODERNHOME pohodlně získáte právě teď u nás za rozumné peníze! Akční cena od 5 845 Kč.