MODERNHOME Houpací křeslo Simex šedo-hnědé

Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat. Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou... více informací »
MODERNHOME Houpací křeslo Simex šedo-hnědé
Značka: MODERNHOME
2 645 Kč
DO OBCHODU
Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat. Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou...

Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat.
Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou páteř a dvojitá opěrka hlavy vám umožní odpočinout si a uvolnit svaly krku. Speciálně profilovaný rám se ohýbá pod váhou uživatele, díky čemuž umožňuje lehké houpání.

Rám je profilovaný a velmi odolný, vyrobený je z „teplé“ ohnuté březové překližky. Je to materiál běžně používaný v nábytkářském průmyslu, vyznačuje se vysokou životností – je odolnější vůči ohybu než ocel a je také šetrný k životnímu prostředí. Odnímatelný potah je vyroben z látky odolné proti oděru a je vyplněn měkkou pěnou zajišťující pohodlí sezení.

Specifikace:
Maximální hmotnost: 120 kg
Materiál: tkanina, překližka
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 67 x 76 x 96 cm (ŠxHxV)
Oblíbený a kvalitní kousek MODERNHOME Houpací křeslo Simex pořídíte bez obtíží tady a teď na našem webu v kategorii křesla! Nyní získáte ještě jiné produkty z této populární kategorie za super peníze! Tato vyjímečná značka MODERNHOME svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment

Oblíbený a kvalitní produkt MODERNHOME Houpací křeslo Simex šedo-hnědé od značky MODERNHOME lze získat právě teď u nás za skvělou cenu! Aktuálně v akci za 2 645 Kč.