MODERNHOME Houpací křeslo Simex černo-hnědé

Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat. Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou... více informací »
MODERNHOME Houpací křeslo Simex černo-hnědé
Značka: MODERNHOME
2 645 Kč
DO OBCHODU
Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat. Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou...

Houpací křeslo vám umožní příjemně relaxovat.
Možnost jemného houpání uvolní a uklidní vaše nervy. Pohodlné opěradlo podpoří unavenou páteř a dvojitá opěrka hlavy vám umožní odpočinout si a uvolnit svaly krku. Speciálně profilovaný rám se ohýbá pod váhou uživatele, díky čemuž umožňuje lehké houpání.

Rám je profilovaný a velmi odolný, vyrobený je z „teplé“ ohnuté březové překližky. Je to materiál běžně používaný v nábytkářském průmyslu, vyznačuje se vysokou životností – je odolnější vůči ohybu než ocel a je také šetrný k životnímu prostředí. Odnímatelný potah je vyroben z látky odolné proti oděru a je vyplněn měkkou pěnou zajišťující pohodlí sezení.

Specifikace:
Maximální hmotnost: 120 kg
Materiál: tkanina, překližka
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 67 x 76 x 96 cm (ŠxHxV) Hodně prodávaný produkt můžete pořídit rovnou tu na našem webu v kategorii křesla. Nyní získáte podobné výrobky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více produktů značky MODERNHOME. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel MODERNHOME pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží.

Tento designový kus MODERNHOME Houpací křeslo Simex černo-hnědé od výrobce MODERNHOME pořídíte právě dnes opravdu levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 645 Kč.