MODERNHOME Brazilské křeslo Rachel bílé

Brazilské křeslo je dokonalým řešením pro všechny, kteří oceňují kvalitu a pečlivé zpracování. Velkou výhodou houpací sítě je použití... více informací »
MODERNHOME Brazilské křeslo Rachel bílé
Značka: MODERNHOME
745 Kč
DO OBCHODU
Brazilské křeslo je dokonalým řešením pro všechny, kteří oceňují kvalitu a pečlivé zpracování. Velkou výhodou houpací sítě je použití...

Brazilské křeslo je dokonalým řešením pro všechny, kteří oceňují kvalitu a pečlivé zpracování. Velkou výhodou houpací sítě je použití přírodních materiálů, potah je vyroben z bavlny a polyesteru, což zaručuje správnou prodyšnost. Lehký a zároveň odolný materiál se dokonale přizpůsobí tělu.

Křeslo je drženo speciálními, odolnými a hustě upevněnými lany zajišťujícími pohodlí a bezpečnost. Sada obsahuje dva měkké polštáře, které vám umožní pohodlně odpočívat. Polštáře jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako potah houpačky a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

Specifikace:
Maximální zatížení: 150 kg
Materiál: 50% bavlna, 50% polyester
Rozměry: 115 x 96 cm
Délka tyče: 100 cm
Exkluzivní kousek lze získat rovněž tady na webu zařazený v kategorii závěsná křesla. Nyní najdete parádní kousky z této populární sekce za skvělou cenu. To ale není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také více produktů od výrobce MODERNHOME. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka MODERNHOME dlouhodobě dodává kvalitní sortiment

Výjimečný kousek MODERNHOME Brazilské křeslo Rachel bílé od výrobce s mnohaletou tradicí MODERNHOME naleznete bezpečně online za super cenu! V současnosti za 745 Kč.