MEXEN APIA POSUVNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE 115 CM PROUŽKY

Elegantní model sprchových dveří Mexen Apia. Funkční posuvné dveře se spolehlivými válečky zaručují hladký a tichý posuv. Jsou vyrobeny z vysoce... více informací »
MEXEN APIA POSUVNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE 115 CM PROUŽKY
Značka: MEXEN
4 959 Kč
DO OBCHODU
Elegantní model sprchových dveří Mexen Apia. Funkční posuvné dveře se spolehlivými válečky zaručují hladký a tichý posuv. Jsou vyrobeny z vysoce...

Elegantní model sprchových dveří Mexen Apia. Funkční posuvné dveře se spolehlivými válečky zaručují hladký a tichý posuv. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního tvrzeného skla, jež je pokryt neviditelným povlakem, který urychluje stékání vody po skle a tím zamezuje usazování vodního kamene na povrchu, takže si můžete vychutnat dokonale průhledné a lesklé sklo zase o něco déle.

Hliníkový profil s prahem zaručuje dokonalou těsnost. Instalace do nástěnného vybrání, na sprchovou vaničku nebo podlahu. Lze je namontovat na sprchovou vaničku či přímo na podlahové dlaždice v kombinaci se sprchovým odtokem.

K otevírání vám napomůže decentní kovová rukojeť.

Specifikace:
Rozměry: 190 x 115 cm
Šířka vstupu: z = 48 cm
Montáž: univerzální, pravá nebo levá
Způsob otevření: posuvné
Barva skla: transparentní
Druh skla: bezpečné, temperované
Tloušťka skla: 5 mm
Povlak pro snadné čištění: ano
Nerovnosti vyrovnávací stěny: ano
Nastavení šířky: ano
Lze nainstalovat na sprchový kout nebo dlaždice: ano
Profil: hliník

Rozsah nastavení (mm):
Dveře (B min-max): 1140 – 1160 mm Tento oblíbený produkt MEXEN APIA POSUVNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE 115 lze sehnat bezstarostně na stránkách v populární sekci sprchové kouty! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy z této známé sekce jednoduše online. To však není vše, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené produkty od značky MEXEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt MEXEN APIA POSUVNÉ SPRCHOVÉ DVEŘE 115 CM PROUŽKY od značky s dobrým jménem MEXEN můžete najít online za skvělou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 4 959 Kč.