Melitta Anti Calc Práškový bio-odvápňovač pro plnoautomatické kávovary 4x40g

Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pro espresso a kapslové kávovary. Kyselina citronová šetrně odstraňuje vápenaté usazeniny, čímž... více informací »
Melitta Anti Calc Práškový bio-odvápňovač pro plnoautomatické kávovary 4x40g
Značka: Melitta
159 Kč
DO OBCHODU
Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pro espresso a kapslové kávovary. Kyselina citronová šetrně odstraňuje vápenaté usazeniny, čímž...

Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pro espresso a kapslové kávovary. Kyselina citronová šetrně odstraňuje vápenaté usazeniny, čímž napomáhá zvyšování výkonnosti přístroje a prodlužování jeho životnosti.Obsah balení: 4 x 40 gTento diskontní produkt je k sehnání právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé sekci příslušenství! Nyní pořídíte kvalitní produkty z této známé sekce v bezva akci. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Melitta. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární značka Melitta dodává vysoce kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní a oblíbený produkt Melitta Anti Calc Práškový bio-odvápňovač pro plnoautomatické kávovary 4x40g od značky Melitta máte možnost sehnat zde teď za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 159 Kč.