Laveo Bidetová baterie LACEO KVADRATO – BLQ 032D

Bidetová baterie Laceo KVADRATO je vysoce kvalitní baterií v lesklém chromu. Moderní a nekonvenční vzhled kombinovaný s velmi vysokou kvalitou... více informací »
Laveo Bidetová baterie LACEO KVADRATO -  BLQ 032D
Značka: Laveo
3 145 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Laceo KVADRATO je vysoce kvalitní baterií v lesklém chromu. Moderní a nekonvenční vzhled kombinovaný s velmi vysokou kvalitou...

Bidetová baterie Laceo KVADRATO je vysoce kvalitní baterií v lesklém chromu. Moderní a nekonvenční vzhled kombinovaný s velmi vysokou kvalitou zpracování. Baterie je vybavena kvalitní keramickou hlavou. Na výrobek se vztahuje osmiletá záruka výrobce.

Parametry:
Bidetový mixér s automatickým uzávěrem
Keramická kazeta 35 mm
Materiál:chrom
Záruka 8 let Hodně žádaný produkt Laveo Bidetová baterie LACEO KVADRATO – lze koupit teď u nás umístěný v kategorii koupelnové baterie. Nyní si můžete koupit parádní produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Laveo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Laveo vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky.

Často hledaný výrobek Laveo Bidetová baterie LACEO KVADRATO - BLQ 032D od známé značky Laveo jednoduše pořídíte u nás za mimořádně nízkou cenu. Nyní můžete mít za 3 145 Kč.