Lamart LTB2212 kastrol Leger, 22 cm

Kastrol v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Vyroben z kvalitní nerezové oceli v lesklém provedení se dvěma matnými pruhy.... více informací »
Lamart LTB2212 kastrol Leger
Značka: Lamart
569 Kč
DO OBCHODU
Kastrol v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Vyroben z kvalitní nerezové oceli v lesklém provedení se dvěma matnými pruhy....

Kastrol v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Vyroben z kvalitní nerezové oceli v lesklém provedení se dvěma matnými pruhy. Součástí hrnce je sklonerezová poklice s otvorem pro únik páry. Doplněn madly z tvrzeného plastu pro bezpečnější úchop.  Je vhodný pro vaření na všech typech varných desek – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční. Kastrol je možno umývat v myčce. Záruka 3 roky.
Hodně povedený výrobek Lamart LTB2212 kastrol Leger, 22 cm je k dispozici teď na našem webu v oblíbené sekci sady nádobí! Nyní pořídíte akční výrobky z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. Významný dodavatel Lamart může nabídnout skvělé výrobky Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Lamart. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Lamart LTB2212 kastrol Leger, 22 cm od společnosti s úžasnou pověstí Lamart je dostupný aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 569 Kč.