Lamart LT2098 4dílná sada náčiní do kuchyně Cut

Praktická sada kuchyňského náčiní Cut nesmí chybět v žádné domácnosti. Nože mají velmi ostrou čepel a ergonomickou rukojeť pro maximální... více informací »
Lamart LT2098 4dílná sada náčiní do kuchyně Cut
Značka: Lamart
299 Kč
DO OBCHODU
Praktická sada kuchyňského náčiní Cut nesmí chybět v žádné domácnosti. Nože mají velmi ostrou čepel a ergonomickou rukojeť pro maximální...

Praktická sada kuchyňského náčiní Cut nesmí chybět v žádné domácnosti. Nože mají velmi ostrou čepel a ergonomickou rukojeť pro maximální účinek a bezpečné užití. Jsou opatřeny pouzdrem s integrovaným brouskem (wolframová ocel). Neovlivňují vůni a chuť krájených potravin. Po použití omyjte a osušte, ukládejte mimo dosah dětí. Sada obsahuje:

1x loupací nůž – délka nože 20/délka ostří nože 9,5 cm
1x krájecí nůž – délka nože 29,5/délka ostří nože 17,5 cm
1x škrabka tvaru Y – 15 cm
1x nůžky – 21 cm
Oblíbený a akční produkt Lamart LT2098 4dílná sada náčiní do kuchyně Cut získáte lehce tady u nás zařazený v rubrice kuchyňské náčiní. Získejte ještě další zboží z této oblíbené sekce za super cenu. Oblíbený dodavatel Lamart pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Tento diskontní kousek Lamart LT2098 4dílná sada náčiní do kuchyně Cut od společnosti Lamart můžete nakoupit zrovna skutečně výhodně! K sehnání zrovna v akci za 299 Kč.