Krájecí kuchyňské prkénko Akát, 40 x 16 x 1,9 cm

Dlouhé krájecí prkénko z akátového dřeva s rukojetí je jako stvořené pro vaše kulinářské tvoření. Obstojí i při přípravě velkých... více informací »
Krájecí kuchyňské prkénko Akát
Značka: 4Home
399 Kč
DO OBCHODU
Dlouhé krájecí prkénko z akátového dřeva s rukojetí je jako stvořené pro vaše kulinářské tvoření. Obstojí i při přípravě velkých...

Dlouhé krájecí prkénko z akátového dřeva s rukojetí je jako stvořené pro vaše kulinářské tvoření. Obstojí i při přípravě velkých svátečních večeřích a skvěle se hodí na servírování tapas nebo vybraných dobrot k vínu.Umývejte pouze ručně a po umytí jej nechte řádně vyschnout. Pokud mu chcete dopřát extra péči, můžete jej čas od času natřít několika kapkami olivového oleje. Zlevněný kus Krájecí kuchyňské prkénko Akát, 40 x 16 x 1,9 cm jde koupit nyní na našem webu zařazený v rubrice prkénka a krájecí desky! Připravili jsme akční produkty z této kategorie jednoduše online. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Krájecí kuchyňské prkénko Akát, 40 x 16 x 1,9 cm od oblíbené značky se zárukou kvality 4Home lze nakoupit teď napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 399 Kč.