www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s vysokým vlasem OMBRE 140 x 180 cm – modrý

Velmi žádaný produkt Kontrast Kusový koberec s vysokým vlasem OMBRE 140 x 180 cm - modrý od skvělého a známého výrobce Kontrast jde nakoupit právě zde za příznivou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 935 Kč.
EAN: 5908253160807
Kontrast Kusový koberec s vysokým vlasem OMBRE 140 x 180 cm - modrý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 935
Popis produktu

Krásný vzhled a funkčnost, která se vám vyplatí – hledáte od různých věcí do domácnosti obojí? Jistě vás potěší kusový koberec a především to, že splňuje vaše představy do puntíku. Jeho vzhled je moderní, krásný a vypadá velmi luxusně. Ozdobí každý interiér, nezalekne se boho, industry, hygge nebo skandinávského stylu, všude si najde své místo na slunci. Obývací pokoj, ložnice, dětský či studentský pokoj, předsíň nebo pracovna – všude bude jako doma.

Funkční stránka zase nabídne příjemné a ničím nerušené posezení. Vysoký vlas je na dotek jemný a měkký, takže toužíte se posadit. A klidně můžete. Disponuje spodní vrstvou, která izoluje zvuky a také chlad a zimu, která jde z podlahy. Příjemně si odpočinete při čtení knihy, sledování televize nebo hraní s dětmi. Za svou péči se umí odměnit dlouhou životností, stačí ho jen pravidelně vysávat, čas od času ručně vyčistit aniž použijete chemikálie a nechat volně proschnout ve vodorovné poloze. Váš domov s ním bude doladěn k dokonalosti.