www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem VELVET 80 x 150 cm světle hnědý

Tento designový výrobek Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem VELVET 80 x 150 cm světle hnědý od značky se skvělou pověstí Kontrast snadno naleznete v naší nabídce pořád výhodně! Právě teď za cenu 435 Kč.
EAN: 5908253127589
Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem VELVET 80 x 150 cm světle hnědý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
435
Popis produktu

Máte svou domácnost vyladěnou skoro k dokonalosti, ale přece si říkáte, že by to možná chtělo ještě něco, co umí hotové zázraky a dodává interiérům na kráse a moderním nádechu? Ne, nepotřebujete kouzelnou hůlku, ale kusový koberec s krátkým vlasem v příjemně univerzální světle hnědé barvě. Díky tomu zapadne opravdu kamkoliv – do boho, industry i luxury stylu a nebude působit nijak rušivě. Hnědá barva se hodí prakticky kamkoliv.

Do obývacího pokoje, ložnice, dětského i studentského útočiště, předsíně i pracovny, všude rozzáří interiér a dodá mu přátelskou atmosféru. Na dotek i došlap je krátký vlas extrémně příjemný a měkký, takže si ho zamilujete a budete chtít si na něj sednout a číst si nebo sledovat film. A s klidem můžete, spodní vrstva a dva druhy příze chrání před chladem jdoucím z podlahy.