www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO TX 2 DESIGN 60 x 120 cm – šedý

Unikátní a žádaný produkt Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO TX 2 DESIGN 60 x 120 cm - šedý od výrobce s mnohaletou tradicí Kontrast lze pořídit již dnes extra se slevou. Nyní pořídíte za 569 Kč.
EAN: 5907738681288
Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO TX 2 DESIGN  60 x 120 cm - šedý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
569
Popis produktu

Pořídit si do interiéru něco moderního, nového a pěkného neznamená připravit peněženku na větší finanční zásah. Můžete nakupovat chytře a pořídit si moderní kousek, který je variabilní, slibuje dlouhou životnost a neokouká se. Řeč je o kusovém koberci s krátkým vlasem v příjemné šedé barvě a s moderním jemným vzorkem. Hodí se do každého stylu – boho, industry nebo další a zapadne do obývacího pokoje, ložnice, předsíně, dětského či studentského pokoje, pracovny nebo kanceláře.

Proč je oblíbeným kouskem? Na dotek i došlap je krátký vlas, kterým disponuje, velmi jemný a měkoučký. Vzhledem se podobá králičí srsti a možná neodoláte a posadíte se na něj. Nemusí jít o krátkodobý nápad, koberec může sloužit jako prostor pro odpočinek vám, dětem i návštěvě. Díky spodní vrstvě, která izoluje hluk a chlad z podlahy, se stane nepostradatelným pomocníkem. Za vaši pravidelnou péči se odmění dlouhou životností.