www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 80 x 140 cm – bílý

Neodolatelný výrobek Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 80 x 140 cm - bílý od skvělého a známého výrobce Kontrast můžete dostat v aktuální nabídce ve slevě. Právě teď za cenu 845 Kč.
EAN: 5907738693946
Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 80 x 140 cm - bílý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
845
Popis produktu

Hledáte způsoby, jak pozvednout vzhled a atmosféru ve vaší domácnosti? Potřebujete doladit svůj domov a ozvláštnit jej? Pak sáhněte po kusovém koberci s krátkým vlasem, který je tím pravým pro váš domov. Svým univerzálním vzhledem zapadne do každého interiéru a vzhledu, takže ať už vaší domácnosti vévodí boho, industry nebo vintage styl, koberec v bílé barvě se rychle adaptuje. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje, dětského i studentského útočiště, předsíně, pracovny nebo kanceláře.

Krátký vlas vypadá jako králičí srst a disponuje luxusním vzhledem. Na dotek i došlap je jemný a měkký, můžete si na něj také sednout aniž by vám hrozilo nachlazení. Jak je to možné? Spodní vrstva izoluje hluk a chlad z podlahy, takže si na něm mohou děti klidně hrát. Aby koberec zůstal ve stejném vzhledu dlouhou dobu, je nutné o něj pečovat. Pravidelně jej luxujte, dopřejte mu podle potřeby ruční čištění bez použití chemikálií a následně ho nechejte volně proschnout ve vodorovné poloze.