www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 60 x 85 cm černý

Designový produkt Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 60 x 85 cm černý od naší známé značky Kontrast jednoduše najdete právě zde za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 355 Kč.
EAN: 5907738690884
Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO 60 x 85 cm černý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
355
Popis produktu

Mít doma praktický, ale také moderní kousek si přeje snad každý. A s kusovým kobercem se vám to může jednoduše splnit. Stačí vsadit na moderní vzhled, neotřený tvar a především přednosti, kterými oplývá. Univerzální černá barva se hodí do jakéhokoliv interiéru a stylu a doplní už stávající nábytek v místnosti. Díky jeho snadnému přemístění můžete koberec využít v obývacím pokoji, ložnici, dětském i studentském pokoji nebo v předsíni.

Krátký vlas je na dotek i došlap jemný a měkký, máte chuť se k němu přitulit a klidně můžete. Jeho spodní vrstva udělá vše proto, aby vám při sezení nebo ležení na koberci nebyla zima. Izoluje hluky a chlad jdoucí z podlahy. Posaďte se na něj vy, vaše návštěva nebo nechte děti, aby si na něm hrály. Svým vzhledem připomíná králičí srst a věnujete-li mu správnou péči, bude vám sloužit dlouhé roky.