www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OMBRE 140 x 180 cm – bílý

Tento diskontní kus Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OMBRE 140 x 180 cm - bílý od oblíbené značky se zárukou kvality Kontrast lze nakoupit zrovna ve výhodné akci! Akční cena od 1 899 Kč.
EAN: 5907738694226
Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OMBRE 140 x 180 cm - bílý
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 899
Popis produktu

Pořídit si do interiéru kusový koberec s krátkým vlasem je dobrou investicí, která se vám vyplatí. Každá domácnost tak dostane svou pomyslnou třešničku na dortu krásy. Je univerzálním prostředkem, který doplní každou jednu místnost a také se skvěle adaptuje do každého stylu – boho, industry, vintage a dalších jiných. Své místo si bez problémů najde v ložnici, v obývacím pokoji, předsíni, dětském nebo studentském pokoji, pracovně i kanceláři.

Zamilujte si krátký vlas, který na první pohled působí jako nadýchaná králičí srst a na dotek je velmi příjemný a měkký. Spodní vrstva pomáhá izolovat hluk, chlad a zimu z podlahy, takže si na něj můžete bez obav vy, návštěvy nebo vaše děti sednout a užít si odpočinek s knihou nebo při sledování televize. Jeho nadýchaný a příjemný vzhled udržíte pravidelnou péčí, která zahrnuje pravidelné luxování, občasné ruční čištění bez chemikálií a následnému volnému sušení ve vodorovné poloze.