Keter Kufr na nářadí pojízdný GEAR, 56,4 x 46,5 x 48 cm

Pojízdný kufr na nářadí Gear 22" značky Keter pro profesionály i kutily. Ideální pro ukládání dílenského nářadí různých velikostí. Kufr... více informací »
Keter Kufr na nářadí pojízdný GEAR
Značka: Keter
2 299 Kč
DO OBCHODU
Pojízdný kufr na nářadí Gear 22" značky Keter pro profesionály i kutily. Ideální pro ukládání dílenského nářadí různých velikostí. Kufr...

Pojízdný kufr na nářadí Gear 22″ značky Keter pro profesionály i kutily. Ideální pro ukládání dílenského nářadí různých velikostí. Kufr na nářadí je kompaktní a přehledný, vrchní část je možné snadno sundat, prostorná centrální část kufru.
Vyroben z vysoce kvalitního plastu, který zaručuje dlouho životnost kufru na nářadí. Teleskopická rukojeť a boční madla pro snadnou manipulaci. Robustné kolečka pro jednoduché přenášení. Kovové přezky na bezpečné zavírání. Vodotěsné těsnění ochrání nářadí před prachem a vodou.
Hodně oblíbený produkt Keter Kufr na nářadí pojízdný lze nakoupit také tady na našich stránkách ve známé sekci klasické šroubováky. Získejte ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu!

Designový produkt Keter Kufr na nářadí pojízdný GEAR, 56,4 x 46,5 x 48 cm od výrobce se skvělou pověstí Keter pohodlně dostanete tady nyní napořád výhodně! Výhodně teď u nás za 2 299 Kč.