Karlie Škrabadlo pro kočky béžovo-modrá, 37 x 37 x 49 cm

Toto škrabadlo v béžovo-modrém provedení zajistí vašemu mazlíčkovi potřebnou péči o drápky a zároveň ochrání váš nábytek před... více informací »
Karlie Škrabadlo pro kočky béžovo-modrá
Značka: 4Home
679 Kč
DO OBCHODU
Toto škrabadlo v béžovo-modrém provedení zajistí vašemu mazlíčkovi potřebnou péči o drápky a zároveň ochrání váš nábytek před...

Toto škrabadlo v béžovo-modrém provedení zajistí vašemu mazlíčkovi potřebnou péči o drápky a zároveň ochrání váš nábytek před škrábáním. Vhodné pro kočky všech věkových kategorií.Škrabadlo s motivem Tlapky nabízí vašemu kočičímu mazlíčkovi dostatek prostoru pro zábavu i odpočinek. Tady si může hrát, šplhat, schovávat se nebo odpočívat. Platforma a odpočinkové místo jsou potaženy měkkým plyšem. Sloupek je zabalen do sisalu pro odpovídající péči o drápky.Tento velmi oblíbený produkt můžete sehnat jednoduše tu na webu v sekci odpočívadla a škrábadla pro kočky. Nyní pořídíte ostatní kousky z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Žádaný kousek Karlie Škrabadlo pro kočky béžovo-modrá, 37 x 37 x 49 cm pocházející od značky 4Home jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce opravdu levně! Nyní za akční cenu 679 Kč.