Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 90-100×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené
Značka: DecoKing
119 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Oblíbený a kvalitní výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě naleznete bez problémů tady a teď na našem webu v populární kategorii prostěradla! Prozkoumejte zlevněné výrobky z této známé sekce za výhodnou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce DecoKing pro vás připravuje prvotřídní zboží.

Povedený výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 90-100x200+30 od spolehlivé značky DecoKing lze získat zrovna dneska za nejnižší cenu. Akční ceny již od 119 Kč.