Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 80-90×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené
Značka: DecoKing
135 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Diskontní produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 80-90×200+30 jde sehnat bezprostředně tady na webu umístěný v kategorii prostěradla. Podívejte se na kvalitní produkty z naší rubriky na pár kliknutí!

Diskontní produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 80-90x200+30 od dodavatele zboží DecoKing naleznete v naší internetové nabídce opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 135 Kč.