Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 100-120×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené
Značka: DecoKing
159 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Hodně oblíbený produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing je k získání aktuálně tu na našich stránkách v kategorii prostěradla! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vysoce kvalitní produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia tmavě červené, velikost 100-120x200+30 od společnosti s úžasnou pověstí DecoKing jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze. Levně za 159 Kč.