Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 200-220×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné
Značka: DecoKing
229 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2Akční produkt je dostupný pohodlně na našich stránkách v oblíbené sekci prostěradla. Nyní můžete najít parádní zboží z této populární rubriky za parádní cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce DecoKing vás a vaše blízké obohatí o špičkové výrobky

Unikátní a oblíbený kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 200-220x200+30 od top výrobce DecoKing pořídíte právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za 229 Kč.