Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 180-200×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné
Značka: DecoKing
209 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Povedený kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 180-200×200+30 jde koupit ještě na webu zařazený v sekci prostěradla. Získejte ještě další produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Významná značka DecoKing dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty značky DecoKing. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně povedený kousek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 180-200x200+30 od výrobce s dobrým jménem DecoKing máte možnost dostat tady nyní za výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 209 Kč.