Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 160-180×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné
Značka: DecoKing
195 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Zcela unikátní produkt máte možnost koupit pohodlně tady na našem webu v oblíbené kategorii prostěradla! Vyhledejte si oblíbené produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci. Oblíbený dodavatel DecoKing nabízí kvalitní sortiment.

Akční produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 160-180x200+30 od výrobce s dobrým jménem DecoKing můžete pořídit nyní opravdu výhodně! Aktuálně za 195 Kč.