Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 140-160×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2 Tento neodolatelný produkt najdete v pohodě tady na našich stránkách zařazený v rubrice prostěradla. Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Populární dodavatel DecoKing pro vás vyrábí kvalitní produkty. A to je teprve začátek!

Velmi oblíbený výrobek Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 140-160x200+30 originál od výrobce DecoKing je dostupný v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Akční cena 179 Kč.