Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 120-140×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné
Značka: DecoKing
179 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je vyrobeno s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost koupit lehce u nás v oblíbené kategorii prostěradla. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele DecoKing. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce DecoKing představuje prvotřídní sortiment A to ještě není vše!

Nejprodávanější kus Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia stříbrné, velikost 120-140x200+30 od výrobce se skvělou pověstí DecoKing je k získání aktuálně na webu za báječnou cenu. V akci za cenu 179 Kč.